Flotowe Prawo (FP) – Samochody w firmie 2017 – Nowości w podatkach i prawie

W dniu 17 stycznia 2017 roku w hotelu Novotel Warszawa Airport w Warszawie, odbyła się IV edycja konferencji: „Flotowe Prawo (FP) – Samochody w firmie 2017 – Nowości w podatkach i prawie”.

Kancelaria Sadkowski i Wspólnicy wystąpiła w roli Partnera Merytorycznego wydarzenia. Konferencja rozpoczęła się debatą pt.: „Mobilność pracowników w firmie 2017”. W roli dyskutanta wystąpił specjalista kancelarii – Mikołaj Hewelt. Mecenas Aneta Drosik – radca prawny, doradca podatkowy, Dyrektor Działu Prawa Podatkowego wygłosiła prelekcję pt.: „Samochód prywatny pracownika w firmie – utrwalone praktyki roku 2016 i zmiany zasad rozliczania pracowników od roku 2017”. Mecenas Anna Kuleszyńska – doktor nauk prawnych, doradca podatkowy wygłosiła wykład pt.: „Samochód służbowy do celów prywatnych 2017”.

Przez cały dzień trwania konferencji eksperci kancelarii: Mecenas Aneta Drosik, Mecenas Anna Kuleszyńska oraz Mikołaj Hewelt pełnili dyżur w punkcie doradczo-konsultacyjnym, w którym doradzali i odpowiadali na pytania dotyczące problemowych kwestii związanych z flotą samochodową firm.

Zapraszamy do obejrzenia fotorelacji z tego wydarzenia.