PRZEWODNIK PO NAJWAŻNIEJSZYCH ZMIANACH W KODEKSIE SPÓŁEK HANDLOWYCH W 2019 ROKU

Już dzisiaj zapoznaj się z interpretacją naszych ekspertów!

Publikacja, którą oddajemy w Państwa ręce, stanowi podsumowanie najważniejszych zmian w ustawie z dnia 15 września 2000 r. – Kodeks spółek handlowych (tekst jednolity: Dz.U. z 2019 r. poz. 505, dalej: „KSH”). Lektura przewodnika pozwoli Państwu zapoznać się z nowymi możliwościami oraz wymogami w funkcjonowaniu spółek handlowych, jakie przyniósł miniony 2019 rok.

Wypełnij formularz
i pobierz bezpłatnie przewodnik!

Po wypełnieniu poniższego formularza otrzymasz maila z bezpłatnym przewodnikiem do pobrania.

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Sadkowski i Wspólnicy Sp. k. z siedzibą w Warszawie w celu otrzymania odpowiedzi na zapytanie, a także na otrzymywanie za pośrednictwem poczty elektronicznej oraz telefonicznie informacji powiązanych z przedmiotem mojego zapytania. Wyrażenie zgody na przetwarzanie danych osobowych jest dobrowolne, jednak niezbędne w celu uzyskania odpowiedzi na wysłane zapytanie.

Kancelaria Sadkowski i Wspólnicy

Zapewniamy obsługę prawną opartą przede wszystkim na specjalizacji prawników wchodzących w skład naszego zespołu. Wspólna praca funkcjonujących w ramach Kancelarii działów prawnych pozwala na realizację zadań z wielu gałęzi prawa z jednoczesnym zapewnieniem najwyższej jakości świadczonych usług.

Nasz zespół to doświadczeni radcy prawni, adwokaci i doradcy podatkowi. Współpracujemy w profesorami uniwersyteckimi, biegłymi rewidentami, kancelariami notarialnymi.

Profesjonalizm i doświadczenie

0 lat

doświadczenia

0

Działów prawnych

0

Pracowników