Konferencja: „Rozliczenia w firmie. Zarządzanie dokumentacją i zmiany w podatkach 2017”

W dniu 21.02.2017r. w Katowicach , odbyła się kolejna konferencja z cyklu: „Rozliczenia w firmie. Zarządzanie dokumentacją i zmiany w podatkach 2017”. Organizatorem wydarzenia był miesięcznik „My Company Polska”.

Kancelaria Sadkowski i Wspólnicy brała czynny udział w przedsięwzięciu. Przedstawicielem kancelarii była dr Anna Kuleszyńska – radca prawny, członek zespołu Działu Prawa Podatkowego.

Uczestnicy konferencji mieli okazję dowiedzieć się między innymi o tym jak sobie radzić w gąszczu informacji na temat rozliczeń dla przedsiębiorców (w tym CIT, PIT i VAT). Poznali także zagrożenia, jakie mogą wynikać z nieprawidłowej interpretacji przepisów, dowiedzieli się także gdzie szukać oszczędności i jak powinna wyglądać prawidłowa optymalizacja kosztów.

Panel poświęcony tematyce zmian w PIT oraz CIT poprowadziła mecenas Anna Kuleszyńska, wygłaszając prelekcje: „Obniżenie stawki CIT z 19 do 15-proc.” oraz „Jak uniknąć negatywnych konsekwencji podatkowych związanych z płatnościami gotówkowymi (powyżej 15 tys. zł) od Nowego Roku? Jak traktować zaliczki, bartery i kompensaty należności?”

Zapraszamy na fotorelację z tego wydarzenia.

fot. Filip Wyporski