Spotkanie doradcze w siedzibie BCC

W dniu 10.10.2017 w warszawskiej siedzibie BCC odbyło się spotkanie doradcze pt.: „Ceny transferowe – nie daj się zaskoczyć. Konsekwencje zmian w przepisach dla przedsiębiorstw powiązanych”.

Spotkanie poprawadziły: mecenas Aneta Drosik, radca prawny, doradca podatkowy, dyrektor Działu Prawa Podatkowego w Kancelarii Sadkowski i Wspólnicy oraz mecenas Anna Kuleszyńska, radca prawny, doktor nauk prawnych.

Celem spotkania doradczego było zapoznanie członków BCC z możliwościami jakie daje profesjonalne przygotowanie dokumentacji cen transferowych. W programie spotkania znalazły się m.in. takie zagadnienia jak: podmioty powiązane jako jeden z priorytetów administracji skarbowej; podmioty powiązane wczoraj i dziś; najważniejsze zmiany w dokumentowaniu transakcji; nowe obowiązki i zakres dokumentacji cen transferowych; praktyka i narzędzia organów podatkowych stosowane podczas kontroli podmiotów powiązanych; sankcje za brak dokumentacji i jak ich uniknąć. Zapraszamy do obejrzenia fotorelacji z tego wydarzenia.

fot. BCC