Byliśmy Partnerem XXII Konferencji IDM w Bukowinie Tatrzańskiej

XXII Konferencja w Bukowinie Tatrzańskiej pt. „Rynek kapitałowy wobec przemian gospodarczych XXI wieku i wyzwań zrównoważonego rozwoju” zorganizowana przez Izbę Domów Maklerskich dobiegła końca. Miło nam ogłosić, że Kancelaria Sadkowski i Wspólnicy była Partnerem tegorocznej edycji.

Warsztat podczas XXII Konferencji IDM

Konferencja stanowiła okazją do tego, by omówić aktualne wyzwania rynku kapitałowego, wymienić się doświadczenia i opiniami. W ramach wydarzeń towarzyszących warsztat pt. „Zarządzanie ryzykiem ESG w TFI, firmach inwestycyjnych i spółkach publicznych” z ramienia naszej Kancelarii poprowadzili:

  • Piotr Gołębiowski – Dyrektor Działu Prawa Rynku Kapitałowego; adwokat z ponad 16-letnim doświadczeniem zawodowym w obszarze rynków kapitałowych, bankowości, finansów oraz w kwestiach regulacyjnych; autor pierwszego na polskim rynku wydawniczym, praktycznego komentarza do ustawy o przeciwdziałaniu praniu pieniędzy oraz finansowaniu terroryzmu;
  • Katarzyna Majer-Gębska – adwokat w Dziale Prawa Rynku Kapitałowego; wykładowca na Wydziale MEiL Politechniki Warszawskiej;
  • Patrycja Wasilewska – radca prawny w Dziale Prawa Rynku Kapitałowego; pracowała w Komisji Nadzoru Finansowego.

Cieszy nas to, że warsztat poprowadzony przez zespół Działu Prawa Rynku Kapitałowego w Kancelarii Sadkowski i Wspólnicy spotkał się z tak dużym zainteresowaniem i stanowił przyczynek do żywej dyskusji.

Kancelaria Sadkowski i Wspólnicy jako Partner Konferencji IDM

Jako tegoroczny Partner wydarzenia gratulujemy Izbie Domów Maklerskich zorganizowania kolejnej, udanej konferencji, która corocznie zbiera czołowych przedstawicieli rynku kapitałowego – inwestorów, spółek giełdowych, domów maklerskich, banków, organów rządowych, giełd i instytucji rozliczeniowych, organizacji biznesowych i samorządowych.

Dziękujemy za możliwość wzięcia czynnego udziału w tak ważnym wydarzeniu i do zobaczenia za rok!