Kancelaria

Kancelaria prawna Sadkowski i Wspólnicy powstała jako suma doświadczeń związanych ze świadczeniem usług prawnych przez zespół radców prawnych i adwokatów, w tym radcy prawnego zarządzającego Kancelarią Czesława Sadkowskiego, począwszy od prowadzonej przez niego od roku 2003 Kancelarii Prawa Gospodarczego i Podatkowego.

Jesteśmy dynamicznie rozwijającą się kancelarią wyspecjalizowaną w zakresie pełnej i kompleksowej obsługi prawnej podmiotów gospodarczych polskich i zagranicznych. Swoją działalność opieramy przede wszystkim na specjalizacji prawników wchodzących w skład naszego zespołu. Wspólna praca funkcjonujących w ramach Kancelarii działów prawnych pozwala nam na realizację zadań z wielu gałęzi prawa z jednoczesnym zapewnieniem najwyższej jakości świadczonych usług.

Obsługa prawna Kancelarii obejmuje w szczególności zagadnienia związane z gałęzią prawa cywilnego, oraz prawa gospodarczego, handlowego, prawa pracy, prawa własności intelektualnej, jak również prawa administracyjnego i prawa podatkowego.

Dzięki obecności w Dziale Prawa Karnego doświadczonych adwokatów, oferujemy również obsługę z zakresu prawa karnego, w szczególności w sprawach związanych z ochroną własności intelektualnej oraz prowadzeniem działalności gospodarczej.

Nasz zespół chętnie podejmuje się prowadzenia spraw o charakterze nowatorskim, wymagających podejścia strategicznego w szczególnym wymiarze, tych uznawanych za trudne, wymagających wiedzy interdyscyplinarnej, a także doświadczenia związanego z zagadnieniami dotyczącymi prowadzenia i funkcjonowania przedsiębiorstwa nie tylko z zakresu prawa, lecz również z zakresu zarządzania i ekonomii.