Bliskie partnerstwo w doradzaniu

Obecnie Kancelaria Sadkowski i Wspólnicy Spółka Komandytowa jest partnerem Korporacji Kancelarii Prawnych BIJAS, RUSIECKI, SADKOWSKI, skupiającej jedne z największych i najbardziej prestiżowych Kancelarii Prawnych w Warszawie, Katowicach, Częstochowie, Gdyni oraz we Wrocławiu, w sumie ponad 70 prawników w tym radców prawnych i adwokatów

Partnerskie relacje z klientami oraz gotowość do sprawnego świadczenia usług – niezależnie od miejsca i czasu – to ściśle przestrzegane przez nas priorytety. Dlatego do Twojej dyspozycji pozostaje ponad 70 prawników, adwokatów i radców prawnych w czterech dużych ośrodkach miejskich. Będziesz mógł nie tylko spotykać się z nimi w cztery oczy, by załatwiać najważniejsze sprawy, ale także połączysz się z każdym na żywo dzięki specjalnemu kanałowi do wideokonferencji, by omówić te najpilniejsze.

Dlaczego? Dla nas to jedna z podstawowych dróg do tworzenia niezawodnego partnerstwa w biznesie. Dzięki mobilności bez granic i możliwościom błyskawicznego reagowania w najtrudniejszych przypadkach, budujemy profesjonalną współpracę o solidnych, opartych na zaufaniu fundamentach. Jeśli realizowane przez nas cele i żywione przez nas ambicje odpowiadają Twoim potrzebom i oczekiwaniom, zapraszamy do kontaktu. Do każdej sprawy podchodzimy indywidualnie, a w kliencie widzimy przede wszystkim partnera, z którym wspólnie rozwiązujemy problem o każdym stopniu trudności.

Codziennie i w całej Polsce oferujemy doradztwo szyte na Twoją miarę.