O nas

Kancelaria Sadkowski i Wspólnicy już od prawie 20 lat zapewnia na rynku polskim kompleksową obsługę prawną dużym przedsiębiorstwom, podmiotom z sektora MŚP, a także klientom indywidualnym i instytucjom ze wszystkich sektorów gospodarki. Kancelaria wspiera również klientów zagranicznych w osiąganiu ich celów biznesowych w Polsce. Realizacja niezliczonych projektów sprawia, że z roku na rok zdobywamy coraz większe doświadczenie i uczestniczymy w coraz bardziej skomplikowanych przedsięwzięciach.

Czym się zajmujemy?

Podstawą naszej działalności jest doradztwo prawne w wielu specjalizacjach. Są to między innymi: prawo podatkowe, prawo karne, prawo imigracyjne, prawo pracy, prawo rodzinne, prawo zamówień publicznych, prawo administracyjne, prawo rynku kapitałowego, prawo handlowe i obrotu międzynarodowego.

Sposób działania

Na każdym etapie prowadzonej sprawy jesteśmy do dyspozycji naszych klientów. Każdorazowo, skrupulatnie ustalamy z klientami strategię postępowania.
Udzielamy porad prawnych i sporządzamy pisma procesowe. Czynnie  reprezentujemy  klientów przed sądami oraz organami administracji.

Nasz zespół

Stawiamy do Państwa dyspozycji zespół wykwalifikowanych radców prawnych, adwokatów i doradców podatkowych. Ponad 75 osób pracujących w 14 działach prawnych świadczy dla naszych klientów usługi na najwyższym poziomie. Nasi specjaliści  posiadają bogate doświadczenie oraz szeroką wiedzę branżową. Budując zespół staramy się wybierać osoby, dla których świadczenie usług prawnych będzie nie tylko pracą, ale przede wszystkim pasją.

Oprócz tego współpracujemy w profesorami uniwersyteckimi, biegłymi rewidentami oraz kancelariami notarialnymi.

Of counsel naszej kancelarii są profesorowie uniwersyteccy –  wybitni specjaliści, uznane autorytety z danych dziedzin prawa, którzy merytorycznie wspomagają pracę działów prawnych kancelarii, a także wraz z dyrektorami działów sporządzają opinie prawne.

Jakimi wartościami się kierujemy?

Kładziemy duży nacisk na jakość świadczonych usług. Misją naszej Kancelarii jest zapewnienie każdemu klientowi poczucia bezpieczeństwa. Budujemy trwałe relacje oparte na partnerstwie i zaufaniu.

Biznesowe podejście

Z chęcią dzielimy się wiedzą i doświadczeniem, współpracujemy z organizacjami biznesowymi, a także na bieżąco przygotowujemy specjalistyczne publikacje.

Nasza działalność niejednokrotnie została zauważona i doceniona w polskich i międzynarodowych rankingach kancelarii prawniczych.

Nasze biura

Stawiamy na dostępność i Państwa wygodę, dlatego nasze biura zlokalizowane są w aż 6 miastach: Warszawie, Katowicach, Częstochowie, Krakowie, Wrocławiu i Gdyni.

Zapraszamy do współpracy !