Kariera

W związku z dynamicznym rozwojem naszej kancelarii w Warszawie a także otwarciem oddziału w Katowicach poszukujemy nowych osób do naszego zespołu.

CZY JESTEŚ OSOBĄ, KTÓREJ POSZUKUJEMY?
W swojej pracy stawiamy przede wszystkim na profesjonalizm i wysoki poziom merytoryczny, dlatego też szukamy ludzi ambitnych, z talentem, osób które wysoko stawiają sobie poprzeczkę, są nastawieni na rozwój. Szukamy pasjonatów i specjalistów w danej dziedzinie prawa, którzy potrafią pracować samodzielnie i doskonale wykorzystują w praktyce posiadaną wiedzę.

DLACZEGO WARTO U NAS PRACOWAĆ?
Po pierwsze Sadkowski i Wspólnicy to coraz bardziej rozpoznawana prestiżowa marka na rynku usług prawnych w Polsce. Po drugie nasz zespół to przede wszystkim młodzi, ambitni ludzie, którzy dzięki pracy w kancelarii biorą udział w realizacji wielu ciekawych projektów. Kancelaria stawia na ciągły rozwój i podnoszenie kwalifikacji swoich pracowników, dlatego najlepsi z nich mogą liczyć na sfinansowanie udziału w szkoleniach, studiach podyplomowych i konferencjach. Pracownicy ciągle się rozwijają dzięki Sadkowski i Wspólnicy, a Sadkowski i Wspólnicy rozwija się dzięki swoim pracownikom. Wspieramy naszych pracowników w ich pracy, zapewniając przede wszystkim wyjątkową atmosferę pracy i tworząc efektywne zespoły.

JAK PRZEBIEGA PROCES REKRUTACJI?
Proces rekrutacyjny w Sadkowski i Wspólnicy to nie tylko rozmowa kwalifikacyjna. Dodatkowo przeprowadzamy testy weryfikujące kompetencje zawodowe. Realizujemy projekty międzynarodowe, dlatego warto, by w Twojej aplikacji znalazła się informacja o certyfikatach językowych, pracy lub stażach za granicą, które przekonają nas o Twojej praktycznej znajomości języka obcego. Przychodząc do nas na rozmowę kwalifikacyjną już zostałeś wybrany, teraz wystarczy tylko udowodnić, że umiejętności, które opisano w CV są prawdziwe.

OD CZEGO ZACZĄĆ?
Jeśli spełniasz wyżej wymienione kryteria i starasz się o pracę w naszej kancelarii wystarczy przesłać list motywacyjny oraz CV ze zdjęciem na adres mailowy wskazany w konkretnym ogłoszeniu zamieszczonym na naszej stronie.

Prosimy o umieszczenie w dokumentach następującej klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji”, zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.97 o ochronie danych osobowych (D.U. Nr 133 Poz.883). Zastrzegamy sobie prawo skontaktowania się jedynie z wybranymi kandydatami. Przesłane aplikacje po rozpatrzeniu zostaną zarchiwizowane w bazie CV Kancelarii dla potrzeb przyszłych rekrutacji.