Marcin Frąckowiak prelegentem podczas konferencji na temat mobbingu w NGO

W dniu 30 listopada odbędzie się konferencja „Mobbing w organizacjach pozarządowych. Prawda czy fikcja?”. Jeden z paneli tematycznych konferencji poprowadzi nasz ekspert prawa pracy Marcin Frąckowiak.

Szczegóły dotyczące konferencji

Konferencja odbędzie się 30 listopada w godzinach 11:00 – 14:00. Prowadzący i uczestnicy zgromadzą się w Gliwickim Centrum Naukowo-Technologicznym Cechownia. Wydarzenie jest organizowane w ramach projektu “Działasz – Szanujesz – Nie mobbingujesz!” realizowanego przez Stowarzyszenie Aktywności Obywatelskiej BONA FIDES i Fundacja AJKUM im. Anny i Józefa Kumorek. Poruszone podczas konferencji tematy będą dotyczyły m.in. sposobów rozpoznawania znamion zjawisk niepożądanych, kondycji organizacji pozarządowych pod kątem dyskryminacji i mobbingu oraz korzyści wdrożenia procedur antydyskryminacyjnych i antymobbingowych.

Wystąpienie Marcina Frąckowiaka

Marcin Frąckowiak – Radca prawny w Dziale Prawa Pracy Kancelarii Sadkowski i Wspólnicy wystąpi w godzinach 12:00 – 12:20. Wygłosi prelekcję pt. „Wsparcie prawne na etapie przedsądowym i sądowym wobec dyskryminacji i mobbingu”.

Rejestracja na konferencję

Zachęcamy do wzięcia udziału w wydarzeniu.

Rejestracja – Link