Mariusz Kowolik prelegentem podczas Flemish economic mission: Poland4Explorers

W dniach 16-20 maja odbywa się w Polsce międzynarodowe wydarzenie pt. Flemish economic mission: Poland4Explorers organizowane przez Flanders Investment & Trade, agencję przy Ambasadzie Belgii. Dedykowane jest firmom z Regionu Flamandzkiego (Flandrii), które są zainteresowane rozszerzeniem działalności o rynek polski.

Doing Business in Poland – specjalne seminarium

W ramach drugiego dnia wydarzenia w Hotelu Mercure Grand w Warszawie uczestnicy delegacji wzięli udział w specjalnym seminarium dotyczącym ogólnych warunków prowadzenia biznesu w Polsce.

Miło nam poinformować, że jednym z prelegentów był Partner Kancelarii Sadkowski i Wspólnicy nadzorujący pracami Działu Prawa Cywilnego i Postępowania Sądowego – Mariusz Kowolik. W swoim wystąpieniu omówił kwestie prawne m.in. dotyczące form prowadzenia biznesu w Polsce przez podmioty zagraniczne.

Więcej o Flemish economic mission: Poland4Explorers

Zachęcamy do zapoznania się ze szczegółowymi informacjami na temat wydarzenia i z listą uczestników na stronie organizatora.

Dziękujemy Flanders Investment & Trade za zaproszenie do wygłoszenia prelekcji podczas tegorocznego seminarium oraz życzymy kolejnych udanych przedsięwzięć.