Marta Pietrzak i Monika Kolasińska poprowadzą webinar dot. relokacji pracowników

Jaką strategię obrać w zarządzaniu zasobami ludzkimi w wymiarze transgranicznym? To pytanie powinni zadać sobie pracodawcy, którzy zmagają się z takimi wyzwaniami jak: czasochłonność legalizacji zatrudnienia obcokrajowców, duża rotacja pracowników w firmie, konieczność permanentnego prowadzenia rekrutacji czy brak wykwalifikowanych specjalistów na rynku.

Właśnie dlatego już 17 października Adwokat Marta Pietrzak i Radca prawny Monika Kolasińska poprowadzą webinar pt. „Relokacja pracowników w obliczu współczesnych wyzwań instytucjonalno-prawnych”.

Zakres tematyczny webinaru

Nasze ekspertki podczas webinaru poruszą m.in. takie zagadnienia jak:

  • Zatrudnienie obcokrajowców spoza UE szansą na szybszy rozwój?
  • Czy afera wizowa wpływanie negatywnie na procesy legalizacji zatrudnienia obcokrajowców?
  • Delegowanie za granicę a zatrudnianie pracowników lokalnie – wady i zalety;
  • Praca zdalna i workation sposobem na utrzymanie lub pozyskanie pracowników?

Szczegóły dotyczące webinaru

Webinar dedykujemy m.in.: pracodawcom, specjalistom w zakresie zatrudniania cudzoziemców, specjalistom HR, menedżerom i dyrektorom HR, przedsiębiorcom. Wydarzenie odbędzie się już 17 października w godzinach 9:30-10:30. Zostanie przeprowadzone w formule online za pośrednictwem platformy Zoom. Udział w webinarze jest bezpłatny. Wątpliwości w zakresie relokacji pracowników omówią: Marta Pietrzak – Adwokat w Dziale Prawa Imigracyjnego oraz Monika Kolasińska – Radca prawny w Dziale Prawa Pracy w Kancelarii Sadkowski i Wspólnicy.

Zachęcamy do rejestracji – link