Real Estate Conference już za nami

Mamy przyjemność poinformować, że 15 listopada 2022 roku, Kancelaria Sadkowski i Wspólnicy była sponsorem wydarzenia pt. „Real Estate Conference”. Konferencja została zorganizowana przez Belgian Business Chamber (BBC) w ramach Belgian Days 2022 w Warsaw Spire. Jedną z prelekcji wygłosił Mariusz Kowolik, który od tego roku pełni również funkcję członka zarządu Belgian Business Chamber.

Wystąpienie podczas Real Estate Conference

Podczas konferencji zaproszeni goście mieli okazję wysłuchać wielu ciekawych prelekcji oraz dyskusji podczas specjalnych paneli eksperckich. Naszą kancelarię reprezentował Mariusz Kowolik – Partner i Radca prawny z dużym doświadczeniem w branży nieruchomości. Wraz z Joanną Kolber z belgijskiej kancelarii Strelia omówił temat pt. „Belgian and Polish law for project developers and construction companies, including Wet Breyne/Polish Developers’ Act”.

Uczestnictwo w innych wydarzeniach w ramach Belgian Days 2022

Real Estate Conference to nie jedyne wydarzenie w ramach Belgian Days 2022. Na przestrzeni tego tygodnia nasi prawnicy mają zaszczyt uczestniczyć jeszcze w trzech innych spotkaniach.

Wieczorem 15 listopada w Ambasadzie Belgii w Warszawie odbyło się przyjęcie świąteczne w ramach uczczenia King’s Day. Uroczystość obchodzona jest od 1886 r. w dniu imienin Leopolda i Alberta, imion wybranych dla pierwszych czterech następców belgijskiego tronu. Wydarzenie stanowi doskonałą okazję do pielęgnowania jedności Belgii w jej wielokulturowej różnorodności. Na przyjęciu pojawili się nasi Partnerzy: Czesław Sadkowski i Mariusz Kowolik.

W dniu 16 listopada weźmiemy udział w kolejnym wydarzeniu – Belgian Business Mixer. Spotkanie stanowi doskonałą okazję do nawiązania nowych kontaktów biznesowych. Ponadto spotkanie zostanie urozmaicone dyskusją panelową skupiającą się na sukcesach belgijskich inwestycji w świetle zmian wprowadzonych do roku 2022. Uczestnicy wydarzenia będą mogli podziwiać piękny widok na nocną panoramę miasta z 46 piętra Skyfall Warsaw.

Natomiast 17 listopada w godzinach wieczornych Partner Kancelarii Mariusz Kowolik będzie uczestniczył w CEO Forum. Wydarzenie skierowane do przedstawicieli polskich i belgijskich firm stwarza niepowtarzalną okazję do nawiązania relacji oraz wymiany doświadczeń i dobrych praktyk. Podczas tegorocznego CEO Forum goście poznają także laureatów Belgian Business Award 2022. Gościem specjalnym wydarzenia będzie Minister Finansów Magdalena Rzeczkowska.

Podsumowanie

Dziękujemy Belgian Business Chamber za możliwość wspólnego świętowania Belgian Days 2022. Do zobaczenia za rok!