Dział Prawa Cywilnego i Postępowania Sądowego

Zapewniamy kompleksowe doradztwo transakcyjne w procesach fuzji i przejęć (M&A) obejmujące doradztwo przedtransakcyjne, due diligence, obsługę transakcji i doradztwo potransakcyjne.

Oferujemy kompleksowe usługi prawnicze w obszarze prawa cywilnego, w szczególności w zakresie tworzenia i opiniowania umów w transakcjach handlowych oraz doradztwa związanego z obrotem nieruchomościami i inwestycjami budowlanymi.

Zapewniamy profesjonalną pomoc prawną w procesie negocjacji i konstruowania umów cywilnych. Kładziemy szczególny nacisk na precyzyjne definiowanie praw i obowiązków stron umowy oraz korzystamy z doświadczenia wypracowanego w ramach praktyki procesowej w celu minimalizacji ryzyk Klienta w ewentualnych przyszłych sporach.

Proponowane tematy szkoleń:

  • Lepiej zapobiegać niż leczyć – zabezpieczenie firmy przed niewypłacalnością kontrahenta.
  • Umowy w obrocie gospodarczym – sposoby zabezpieczenia ryzyk prawnych.
  • Reklamacje w obrocie B2B – obrót krajowy oraz międzynarodowy.
  • Prawa konsumentów i obowiązki przedsiębiorców – sprzedaż w Internecie.
  • Odpowiedzialność członków organów spółek w świetle zmian prawa upadłościowego.

Kontakt w sprawie szkoleń:

kom.: +48 511 249 206
e-mail: szkolenia@siw.pl
Zapytaj o szkolenie

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Sadkowski i Wspólnicy Sp. k. z siedzibą w Warszawie w celu otrzymania odpowiedzi na zapytanie, a także na otrzymywanie za pośrednictwem poczty elektronicznej oraz telefonicznie informacji powiązanych z przedmiotem mojego zapytania. Wyrażenie zgody na przetwarzanie danych osobowych jest dobrowolne, jednak niezbędne w celu uzyskania odpowiedzi na wysłane zapytanie. [czytaj dalej]