Wzięliśmy udział w konferencji na temat mobbingu w NGO

W dniu 30 listopada 2022 roku odbyła się konferencja „Mobbing w organizacjach pozarządowych. Prawda czy fikcja?”. Marcin Frąckowiak – nasz ekspert prawa pracy miał przyjemność wygłosić prelekcję podczas tego wydarzenia.

Wystąpienia podczas konferencji

Marcin Frąckowiak – Radca prawny w Dziale Prawa Pracy Kancelarii Sadkowski i Wspólnicy wygłosił prelekcję pt. „Wsparcie prawne na etapie przedsądowym i sądowym wobec dyskryminacji i mobbingu”. Ponadto, podczas wydarzenia poruszany był m.in. temat sposobów rozpoznawania znamion zjawisk niepożądanych, kondycji organizacji pozarządowych pod kątem dyskryminacji i mobbingu oraz korzyści wdrożenia procedur antydyskryminacyjnych i antymobbingowych.

Szczegóły dotyczące Konferencji

Wydarzenie odbyło się 30 listopada br. w godzinach 11:00 – 14:00. Uczestnicy zebrali się w auli konferencyjnej w Gliwickim Centrum Naukowo-Technologicznym Cechownia. Konferencja została zorganizowana w ramach projektu “Działasz – Szanujesz – Nie mobbingujesz!” realizowanego przez Stowarzyszenie Aktywności Obywatelskiej BONA FIDES i Fundację AJKUM im. Anny i Józefa Kumorek.

Podsumowanie

Niezwykle cieszymy się z tego, że przybyli goście tak chętnie udzielali się podczas sesji pytań i odpowiedzi.

Dziękujemy organizatorom za możliwość wzięcia udziału w konferencji.