Rafał Małolepszy

Rafał Małolepszy

Aplikant adwokacki

Dział Prawny:

Dział Prawa Handlowego i Obrotu Międzynarodowego

Doświadczenie:

Z kancelarią Sadkowski i Wspólnicy związany jest od listopada 2017 roku. Wcześniej zdobywał doświadczenie w jednej z wiodących kancelarii wrocławskich. Posiada ponad 4-letnią praktykę w obsłudze korporacyjnej spółek prawa handlowego. Doradza także jednoosobowym przedsiębiorcom, stowarzyszeniom i fundacjom.

W kancelarii Sadkowski i Wspólnicy zajmuje się procesami strukturyzacyjnymi i restrukturyzacyjnymi przedsięwzięć gospodarczych w Polsce i za granicą (obejmującymi m. in. tworzenie struktur kapitałowych oraz określonych ładów korporacyjnych, transakcje M&A, a także wszelkie procesy transformacyjne podmiotów gospodarczych, w tym przekształcenia, połączenia oraz podziały spółek prawa handlowego). Do obszaru jego zadań należy także bieżąca obsługa korporacyjna oraz doradztwo w zakresie stosowania przepisów AML.

Specjalizuje się także w obsłudze portalu S24 i Repozytorium Dokumentów Finansowych.

Wykształcenie:

Absolwent Wydziału Prawa, Administracji i Ekonomii Uniwersytetu Wrocławskiego. W 2017 roku obronił pracę magisterską na temat ograniczeń w zbywalności udziałów w spółkach z ograniczoną odpowiedzialnością. Od stycznia 2018 roku aplikant adwokacki przy Okręgowej Radzie Adwokackiej w Warszawie.

r.malolepszy@siw.pl
tel.:+48 530 171 629