Zmiany wchodzące w życie w 2020 r. w aktach prawnych obowiązujących na rynku kapitałowym, stan na dzień 3 stycznia 2020 r.

Już dzisiaj zapoznaj się z interpretacją naszych ekspertów!

Publikacja, którą oddajemy w Państwa ręce, stanowi podsumowanie najważniejszych zmian wchodzących w życie w 2020 r. w aktach prawnych obowiązujących na rynku kapitałowym. Lektura przewodnika pozwoli Państwu zapoznać się z nowymi możliwościami oraz wymogami w funkcjonowaniu na rynku kapitałowym.

Wypełnij formularz
i pobierz bezpłatnie przewodnik!

Po wypełnieniu poniższego formularza otrzymasz maila z bezpłatnym przewodnikiem do pobrania.

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Sadkowski i Wspólnicy Sp. k. z siedzibą w Warszawie w celu otrzymania odpowiedzi na zapytanie, a także na otrzymywanie za pośrednictwem poczty elektronicznej oraz telefonicznie informacji powiązanych z przedmiotem mojego zapytania. Wyrażenie zgody na przetwarzanie danych osobowych jest dobrowolne, jednak niezbędne w celu uzyskania odpowiedzi na wysłane zapytanie.

Kancelaria Sadkowski i Wspólnicy

Zapewniamy obsługę prawną opartą przede wszystkim na specjalizacji prawników wchodzących w skład naszego zespołu. Wspólna praca funkcjonujących w ramach Kancelarii działów prawnych pozwala na realizację zadań z wielu gałęzi prawa z jednoczesnym zapewnieniem najwyższej jakości świadczonych usług.

Nasz zespół to doświadczeni radcy prawni, adwokaci i doradcy podatkowi. Współpracujemy w profesorami uniwersyteckimi, biegłymi rewidentami, kancelariami notarialnymi.

Profesjonalizm i doświadczenie

0 lat

doświadczenia

0

Działów prawnych

0

Pracowników